Křenová 19, 602 00 Brno

IČ: 25508709, DIČ: CZ25508709

Kancelář realizace:
Tel./fax: +420 537 014 240, E-mail: info@vzt-klima.cz

 

Kancelář výroba:
Tel./fax: +420 537 014 243

Bytová klimatizace

Toshiba Residental - kvalita bez kompromisů

Přinášíme Vám dokonalé řešení pro Váš domov díky značce Toshiba. Během posledních 30 let firma Toshiba díky vlastnímu technickému vývoji a průzkumu potřeb trhu přišla s nejrůznějšími inovacemi a zavedla v oboru klimatizačních zařízení převratné změny. Pro značku Toshiba vždy byla, je a bude kvalita jednoznačně na prvním místě. Tato filozofie je uplatňována nejen při vývoji, ale i při výrobě každého jednotlivého zařízení.

Klimatizační jednotky Toshiba řady Residental určené hlavně pro domácí použití jsou vybaveny několika stupni filtrace s mnoha funkcemi. Mimo základní filtrace přinášejí možnost kompletního čištění vzduchu a schopnost odstranit i ty nejmenši částice, jako viry, bakterie a alergeny.

 

 

Stejnosměrný hybridní invertor přináší plné digitální řízení výkonu klimatizačních zařízení. Použitá regulační systém zajistí, aby chladící nebo topný výkon vždy přesně odpovídal okamžitým provozním potřebám.

Toshiba neoddělitelně spojuje výkon nových technologií se starostí o budoucnost dalších generací. proto vyvinula řadu energeticky úsporných klimatizačních zařízení, která svou úsporností šetří životní prostředí a nepodporují skleníkový efekt.

 

Pro bližší informace o nabízeném zboží a službách, kontaktujte naši kancelář realizace.