Křenová 19, 602 00 Brno

IČ: 25508709, DIČ: CZ25508709

Kancelář realizace:
Tel./fax: +420 537 014 240, E-mail: info@vzt-klima.cz

 

Kancelář výroba:
Tel./fax: +420 537 014 243

Dodavatelská a montážní činnost

Toshiba Light Commercial - Klimatizace pro profesionální použití

Přinášíme Vám profesionální řešení značky Toshiba pro komerční využití. Díky použití nejnovější invertorové technologie, tj. možnosti plynulé regulace výkonu, dosahuje špičkových parametrů. Zároveň jako první výrobce přichází na trh s kompletní řadou zařízeni Comercial, která umožňuje mezi sebou jednotky dle potřeby kombinovat.

Výsledkem je možnost vzájemné kombinace jednotlivýchzařízení a jejich neskutečná variabilita. Díky úspornémuprovozu, kompaktnímu provedení s potřebou minimálního prostoru pro instalaci, velmi nízkým hodnotám hlučnosti a díky prvotřídním výkonovým parametrům se řady s označením Digital Inverter a Super Digital Inverter dostaly do skupiny nejvíce prodávaných výrobků. Modernizací regulačních systémů došlo k dalšímu zvýšení účinnosti provozu zařízení. Nové řešení moužívá dvojí regulaci podle okamžité potřeby - řízení s ohledem na maximální úspornost provozu a řízení s ohledem na maximální výkon zařízení (použití stejnosměrného hybridního invertoru).

 

comercial

 

Převratné novinky na poli řídících systémů jsou doprovázeny technickými inovacemi řešení kompresorů. Nové kompresory dosahují vysoké efektivity provozu i při nízkých otáčkách a také plně využívají vlastnosti nových ekologických chladiv, která vyžadují nižší provozní tlaky.

K dalším vymoženostem patří vylepšené tepelné výměníky, které umožňují trvalý provoz systému při venkovních teplotách do -15 st. C. Při těchto podmínkách lze dosáhnout u vysokého topného výkonu.

Jednotky řady Digital Inverter v sobě spojují vysokou hospodárnost provozu, kompaktnost provedení i výrazné ekologické aspekty. Velký výběr vnitřních jednotek různého provedení nabízí široké možnosti použití.

Jednotky Super Digital Inverter jsou velmi výkonná a účinnbá klimatizační zařízení, která díky minimální spotřebě energie přináší maximální provozní úspory. Ve většině případů oproti běžnému typu zařízení klesí spotřeba energie až o 60%. Díky plynulé regulaci výkonu může (Super) Digital Inverter udržovat teplotu v místnosti s mnohem větší přesností.

 

Pro bližší informace o nabízeném zboží a službách, kontaktujte naši kancelář realizace.