Křenová 19, 602 00 Brno

IČ: 25508709, DIČ: CZ25508709

Kancelář realizace:
Tel./fax: +420 537 014 240, E-mail: info@vzt-klima.cz

 

Kancelář výroba:
Tel./fax: +420 537 014 243

Profil společnosti

Firma byla založena pod názvem Klusák - vzduchotechnika v roce 1995 Josefem Klusákem podnikajícím jako fyzická osoba z místa svého trvalého bydliště na ulici Zdráhalova v Brně. Zabývala se dodávkou a montáží vzduchotechniky a klimatizačního zařízení. V roce 1996 se přesunulo sídlo firmy na ulici Cejl.

Další růst si v roce 1998 vynutil vstup dalšího podílníka a vznik společnosti s ručením omezeným pod názvem Vzduchotechnika a klimatizace Klusák & Čermák. Společnost začala s výrobou vzduchotechnického potrubí a komponent v dílně o ploše 140 m2. Počet zaměstnanců v tomto období vzrostl s původně pouze 1 osoby na 12.

V dalších letech realizovala firma zakázky rozsáhlého charakteru. Firma mění jméno na současný název VZDUCHOTECHNIKA A KLIMATIZACE CZ BRNO, spol. s r.o. a stěhuje se do větších prostor na ulici Vlhká 21 do objektu bývalé Mosilany. Dochází ke zvětšení zejména výrobních prostor na 300 m2 , které dříve sloužily z větší části pro výrobu VZT potrubí pouze pro vlastní zakázky a firma se řadí mezi výrobní firmy dodávající vzduchotechnické potrubí široké škále firem zabývajících se montážními činnostmi v oboru.

Firma se v současnosti zabývá jak dodávkou a montáží vzduchotechnických a klimatizačních zařízení, ale rozšířila svou působnost o dodávku vyšších celků souvisejících s VZT . Jedná se zejména o měření a regulaci, ústřední vytápění, elektroinstalaci v návaznosti na vzduchotechnická a klimatizační zařízení.

Za své působení na trhu realizovala firma mnoho zakázek ať již malého rozsahu do hodnoty několika stovek korun, tak akce v hodnotách několika desítek miliónů. Jednalo se zejména o větrání a vytápění výrobních hal, klimatizace administrativních budov velkých i malých firem, klimatizace obchodních prostor, klimatizace rodinných domů a bytů, větrání velkokuchyní, odhlučnění a větrání kotelen a výměníkových stanic, větrání bytových domů, teplovzdušné větrání rodinných domů s ohledem na nízké energetické náklady. Stručný výčet těchto akcí naleznete v našem referenčním listu.